top of page

Політика безпеки передачі реквізитів платіжної картки

Безпека здійснення платежу забезпечується сучасними методами перевірки, шифрування і передачі даних по закритих каналах зв'язку. Дані платіжної картки передаються тільки в зашифрованому вигляді і не зберігаються на даному інтернет-ресурсі.

При оплаті Замовлення банківською картою, обробка платежу (включаючи введення номера карти) відбувається на захищеній сторінці процесингової системи. Це означає, що конфіденційні дані (реквізити карти, реєстраційні дані та ін.) не надходять до нас, їх обробка повністю захищена і ніхто не може отримати персональні та банківські дані клієнта.

При роботі з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa і MasterCard - Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), що забезпечує безпечну обробку реквізитів банківської карти Держателя. Застосовувана технологія передачі даних гарантує безпеку по операціях з банківськими картами шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL).

bottom of page