top of page

Інформація про оплату, доставку та повернення

Режим роботи магазину

В режимі он-лайн замовлення приймаються цілодобово. 

По телефону в робочі дні (Пн – Пт.) З 10-00 до 22-00.

Відправлення товару здійснюється у понеділок, середу та п’ятницю з 11.00 до 20.00. У вихідні та святкові дні відправлення не здійснюється.

Оформлення замовлень

1. Ви можете легко оформити замовлення на нашому сайті в будь-який зручний для вас час! Для цього додайте товар у кошик і перейдіть до оформлення, дотримуючись інструкцій.

Після оформлення замовлення з Вами зв’язується наш менеджер, щоб уточнити інформацію про замовлення, вартість, час та місце доставки, якщо ви вказали це при оформленні замовлення.

Якщо ви впевненні у своєму виборі та в правильності заповнених контактних даних, замовлення буде опрацьоване автоматично та відправлене вам в найближчий робочий день.

2. По телефону. Ми з задоволенням приймемо Ваше замовлення по телефону в робочі дні (Пн.-Пт.) з 11:00 до 22:00.

Для виконання вашого замовлення нам потрібен час на його обробку. Як правило, замовлення оплачені до 14.00 виконуються в той же день до 18.00.

Оплата

Оплата замовлень здійснюється на наш рахунок через безпечну систему приймання платежів Fondy

Зберігання замовлень без оплати триває 3 робочих дні, після закінчення даного терміну замовлення скасовується.

Дякуємо за розуміння!
 

Доставка
 

Доставка здійснюється Новою Поштою протягом 1-3 робочих днів. 

Підтверджені нашим менеджером замовлення, зроблені до 14:00, ми відправляємо в той же день. Всі інші замовлення – на наступний.
 

Доставка: до 800 грн. - згідно тарифів Нової Пошти, вище 800 грн. - за наш рахунок.

Терміни транспортування вашого замовлення Новою Поштою зазвичай 1-3 дні, розрахувати самостійно можна тут: novaposhta.ua/терміни доставки
 

Відстежувати посилку можна за номером накладної тут: Нова Пошта
 

Шановний покупець, якщо ви з якихось причин не забираєте своє замовлення у відділенні Нової Пошти протягом 5 днів, то на п’ятий день йде автоматичне повернення товару. Повторна відправка цього ж замовлення може бути здійснена при оплаті подвійний доставки (туди + назад) за тарифами Нової Пошти.
 

Порядок повернення товару
 

1. Поверенення товару неможливе! Ми не повертаємо кошти та не приймаємо придбаний товар, відповідно до законодавства про ліки, косметику, білизну та інші специфічні товари. 
 

Якщо у вас виникли труднощі з оформленням замовлення, є будь-які питання або пропозиції, зв’яжіться з нами по телефону +380631862242 в робочі дні (Пн.-Пт.) с 11-00 до 22-00.

Вдячні Вам за співпрацю з нашим магазином!

bottom of page